лого Веб Траст Україна - департаменту безпеки SSL сертифікатів adgrafics

Code Signing сертифікати для підпису програм

Цифровий підпис вашого коду, поряд з хорошими практиками управління ключами, доводить, що код походить від відомого постачальника програмного забезпечення, і захищає його від будь-якого втручання або пошкодження після публікації.

 1. Ви отримуєте попередження SmartScreen
  SmartScreen працює з диспетчером завантажень для запобігання зловмисних завантажень. Якщо завантаження вважається ризикованим, воно буде негайно заблоковано. Чим більше буде завантажений файл, тим вище буде репутація і тим менш ризикованим він буде вважатися SmartScreen. Як тільки це вважається менш ризикованим, попередження фільтра SmartScreen більше не буде з'являтися.
  Якщо код підписаний сертифікатом EV він не викличе попередження Код, підписаний сертифікатом підпису коду EV, не викличе попереджень SmartScreen, так як він забезпечує миттєву репутацію з SmartScreen.
 2. Проблеми с кодом ядра
  Для підпису коду ядра необхідний перехресний сертифікат Microsoft Code Signing Cross Для підпису коду ядра Windows 10+ вам потрібні сертифікати підпису коду EV - це вимога MicroSoft
 3. Проблеми з сумісністю по MAC
  Щоб підписаний додаток можна було довіряти на Mac, підписавший повинен стати розробником Apple. Це пов'язано з тим, що встановлений засіб захисту від шкідливого ПО для OS X, програмне забезпечення GateKeeper від Mountain Lion, обмежує завантаження додатків, доступних в магазині додатків Mac, якщо тільки вони не підписані певними розробниками Apple.
 4. Використаний для підпису сертифікат закінчився
  Використання тимчасової мітки дозволяє програмному забезпеченню перевірити, чи діяв сертифікат на момент підписання, і навіть якщо він закінчився, сертифікату все ще можна довіряти. При відсутності мітки часу програмне забезпечення просто перевіряє поточну дійсність сертифіката підпису і, якщо термін його дії закінчився, код не буде довіреним.

Сертифікати CodeSigning мають вирішальне значення в сучасному житті, коли щодня на мобільні і настільні пристрої встановлюються тисячі програм. Однак неможливо визначити, хто є видавцем встановленого програмного забезпечення без CODE сертифіката. Багато хакерів додають шкідливий код в завантажені і встановлені програми без будь-якого дозволу. Ось чому за допомогою CodeSigning SSL ви можете підписати свій продукт / програмне забезпечення і переконатися, що для кінцевого користувача встановлено оригінальне програмне забезпечення, а всередині немає прихованого стороннього коду. Сертифікати Code Signing підтримують більшість поширених платформ, таких як Java-аплети, Microsoft Authenticode, Adobe AIR, Apple (Mac OS), VBA і Microsoft Office та інші. Сьогодні підписи коду розглядаються більшістю операційних систем, веб-браузерів, платформ розробки, систем надбудов, магазинів додатків, утиліт захисту від шкідливих програм і деяких програм управління підприємством. Існують спеціальні методи підпису коду для різних форматів файлів, і системи розрізняються по тому, як вони перевіряють підписи і як вони впливають.

Так виглядає логотип Вебтраст Україна Більше інформації про сертифікати для підпису документів на спеціалізованому сайтіhttps://codesign.com.ua