лого Веб Траст Україна - департаменту безпеки SSL сертифікатів adgrafics

Всі SSL сертифікати DigiCert без передоплати

Всі SSL сертифікати DigiCert Thawte DigiCert GeoTrust
БЕЗ ПРЕДОПЛАТИ !

Сертифікати, як правило, використовуються для обміну зашифрованими даними в мережах. Криптосистема з відкритим ключем вирішує проблему обміну секретними ключами між учасниками безпечного обміну. У централізованій інфраструктурі в ролі гаранта виступає центр, що засвідчує.

Ви не знаєте який сертифікат DigiCert Вам потрібен?

Консультації по вибору SSL сертифікатів! Ми допоможемо Вам зробити правильний вибір сертифіката, відповідного вашим технічним вимогам і бюджету. Ви можете отримати консультацію за сертифікатами SSL звернувшись за тел. 044 3834054, 067 2576220, написавши заявку по скайпу webtrust.ua, через форму зворотного зв'язку або надіславши запит Зворотний дзвінок

У Тернополі функціонує 29 загальноосвітніх шкіл, серед них є 4 спеціалізовані (усі з поглибленим вивченням мови). Тернопіль славиться своїм інтелектуальним потенціалом. За кількістю докторів та кандидатів наук на 10 000 населення Тернопіль посідає провідні позиції в країні, а кількістю студентів на таку ж чисельність населення поступається лише Києву та Харкову. Достовірну інформацію про всі освітні заклади Тернополя можна знайти на сайтах міста, що надійно захищені SSL сертифіками.